Hakkımızda

Bahçevan Düğün Salonu

Kuruluşundan bugüne kadar temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimseyen ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet çizgisinde olmayı hedef olarak seçtik.


Hizmet verdiğimiz salonumuzda yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamak temel ilke olarak benimsedik.


Bahçevan Düğün Salonu özel anlarınızı, ve size özel günleri sizlerin unutamayacağı bir anı olarak bırakmayı hedef edinmiştir.
Sektördeki tecrübesi ve iş disiplini ile Bahçevan Düğün Salonu kendi benimsediği tecrübeyle sizlerin memnuniyetinizi kazanmak adına hizmet konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.


Profesyonelce yaptığımız iş konusuda Düğün Organizasyonları ile her kesimin kendini rahat hissedebileceiği bir imkan sunmaktadır. Düğün organizasyonlarda kadın ve erkeklerin ayrı mekanlarda bulunacağı bir imkanı sizlere sunmakla, birlikte geniş alan ve kaliteli hizmetle sizlere unutulmaz bir anı yaşatmayı hedef edinmiştir.


Bahçevan Düğün Salonu özel günlerinizde kusursuz bir düğün ve istenilen hizmeti en iyi şekilde sonuçlanması için bütün ekip ve ekipmanlarıyla sizin hizmetinizde bulunmaktadır.


Düğün, Nişan, Sünnet, Kına ve Toplantı organizasyonları için iki bölümden oluşan ve alt kat 350 ve üst kat 500 kişinin rahat bir şekilde güzel bir anı yaşatabilecek imkanı sunuyor. Bahçevan Düğün Salonu bünyesinde iki ekipman alt yapısı ve profesyonel düğün ekibimizle birbirinden kaliteli ve şık düğünlere ve organizasyonlara imzamızı atıyoruz. Düğün hazırlıklarınız için dilerseniz pek çok çözüm ortağımızı sizlerle paylaşıyoruz.